KAVÁRNA

Celý prostor kavárny lze po dohodě rezervovat pro soukromé nebo firemní využití (večírky, oslavy, kulturní akce, ad.). V případě zájmu nás kontaktujte na  776822557.

Interier

 

Ty kávo! je kavárna s výběrovou kávou přímo na Andělu, v ulici Jindřicha Plachty 28. Naším dodavatelem kávy je liberecká pražírna Nordbeans.

Rádi Vám připravíme domácí limonády, chai latté, horkou čokoládu, francouzské čaje Dammann Frères, svařák a další nápoje. Odpoledne a večer jsou oblíbené také míchané drinky, kvalitní francouzská vína, prosecco nebo piva.

K zakousnutí máme mimo jiné hotdogy s domácími omáčkami (vše i ve vege variantě) a samozřejmě sladké dezerty, koláče, dorty, sušenky a další zákusky.

Součástí kavárny je také venkovní zahrádka a spodní patro s barem s točeným pivem a nabídkou kvalitního tvrdého alkoholu. Ve spodním patře pořádáme stand up comedy večery, a to i v angličtině, komorní koncerty, soukromé i firemní oslavy a večírky a další nejrůznější akce. Prostor je velmi variabilní, k dispozici je kompletní ozvučení, projektor, osvětlení.

Pro veškeré aktuality, novinky, program a zajímavosti sledujte náš facebook a instagram.

 

Kavárna 

Spodní bar

Produkty

 

Menu